Şirket Profilimiz

Şirket Profilimiz

7/24 ASANSÖR SERVİS ve BAKIM ARIZA

15 yılı aşkın süredir asansör alanında faliyet gösteren DOST ASANSÖR olarak kaliteli hizmet sunmaktan gurur duymaktayız. Verdiğimiz tüm asansör hizmetlerinde, insan hayatına sonsuz saygı, yetenekli alanında uzman deneyimli, ekibimizle, sizlere mükemmel hizmet sunmaktan DOST ASANSÖR olarak geçmişten gelen tecrübemizle 25 YILDIR her zaman yanınızdayız.

ASANSÖR, ASANSÖR BAKIM, ASANSÖR SERVİS, ASANSÖR MONTAJ, ASANSÖR REVİZYON, ASANSÖR ARIZA, ASANSÖR TAMİR, ASANSÖR MODERNİZASYON

Hizmetlerinde en kısa sürede, size uygun olarak uygulamaktayız. Asansör dünyasındaki tüm teknolojik ürünleri takip eden deneyimli ve tecrübeli ekibimiz sizlere her zaman en iyisini sunmak için çalışmaktadır.

 

NEDEN DOST ASANSÖR ?

Arızasız sorunsuz bir asansör sizinde hakkınız bunun için bizi aramanız yeterli

Kuruluşundan günümüze kaliteli hizmet anlayışını benimseyen Dost Asansör güvenli teknolojilerin yanısıra konforu ve rahatlığıda bir arada sunmaktadır.

Müşterilerimize sunduğumuz kesintisiz servis hizmetimizle tüm müşterilerimizin her ihtiyaç duyduğu anda yanındayız.

Deneyimli ekibimiz ile; Her Türlü • İnsan Asansörü• Yük Asansörü • Yemek Asansörü • Asansör Servis• Asansörleri ve Hidrolik Asansörler Asansör Montajı - Bakım - Servis - Arıza Hizmetleri konusunda faaliyet göstermekteyiz.

.....Hizmetlerimizde 7/24 esasıyla en kısa sürede ,size uygun asansör çözümlerini sunup ve isteklerinize uygun olarak uygulamaktayız.

Deneyin farkımızı göreceksiniz...!